Klárka Kony Konečná a Petr Goro Němec se potkali roku 2007 a začali spolu tvořit písničky, o nichž se s trochou nadsázky dá říci, že jsou folkové (Goro skládá muziku a Kony texty).

Toto autorské duo na sebe nabalilo v roce 2009 basistu Ríšu Plška a mandolínistu Pavla Zwickera. V roce 2013 s kapelou začíná laškovat dobrista Martin Makin Mikl, který KaPPRům pomáhal při natáčení demáčku (pozn. pod čarou - během natáčení dema v roce 2010 Makin chodil kývaje se po zahradě a brblal pod fousy: Nesnáším folk… Nesnáším folk!)

Během roku 2014 z kapely odchází madolíňák Pavel (jeho P v názvu kapely jsme vyřešili jednoduše, začali jsme Makinovi říkat Pakin).

A tak si vesele žijeme v té naší kapele, pojí nás láska k muzice, dobrému jídlu a pití a samozřejmě veliké přátelství (jinak bychom se již dávno pozabíjeli).

Během našich roztodivných muzikantských úletů jsme se podívali do Řevnic i do Ústí, Upírka nám zní na rádiu Samson a absolvovali jsme nesčetné množství festivalů a klubových koncertů.

Momentálně žije Goro v Ostravě, Klárka v Brně, Ríša v Otrokovicích a Makin na Klečůvce - jsme zkrátka pravá zlínská kapela. A náš největší úspěch?

Když se kapele podaří sejít na zkoušce :-)